Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Pasion

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pasion

Kolekcja Pasion to płytki o matowym wykończeniu i klasą ścieralności IV i powierzchni antypoślizgowej R10. Kolekcja składa się z gładkich płytek wzorzystych płytek Pasion Blanco i Pasion Negro z wzorem geometryczno-roślinnym na białym lub brązowym podkładzie z brązowym lub białym wzorem wzorem. Projektanci pomyśleli również o miłośników kolorów i zaprojektowali w kolekcji Pasion płytki z dodatkami koloru niebieskiego Pasion Azul i czerwonymi Pasion Rojo. Ponadto w płytkach Pasion Azul i Rojo zostały części wzoru wykonane w kolorze szarym, co nadaje kaflą dodatkową głębokość a wzór mimo że jest bogatszy w całości sprawia wrażenie delikatnego. Do wykończenia wzoru stworzono płytki krawędziowe Cenefa Pasion i narożne Esquina Pasion. Płytki we wzory klasyczne możemy stosować wewnątrz iż produkowane na czgweronym podkładzie. Do kolekcji sugeruje się płytki bazowe jednokolorowe z kolekcji Antigua w szczególności Antigua Gris brązowa i Antigua Blanco biała płytka pasują idealnie do kolekcji Pasion, jeżeli chcemy uzyskać większy kontrast można również zastosować Antigua Negro czarną płytkę. Dostępne płytki w kolekcji to: Pasion Blanco, Pasion Negro, Pasion Azul, Pasion Rojo, Pasion Cenefa Blanco, Pasion Esquina Blanco, Pasion Cenefa Negro, Pasion Esquina Negro, Pasion Cenefa Rojo i Pasion Cenefa Azul.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij