Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Pasion

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pasion

Kolekcja Pasion to płytki o matowym wykończeniu i klasą ścieralności IV i powierzchni antypoślizgowej R10. Kolekcja składa się z gładkich płytek wzorzystych płytek Pasion Blanco i Pasion Negro z wzorem geometryczno-roślinnym na białym lub brązowym podkładzie z brązowym lub białym wzorem wzorem. Projektanci pomyśleli również o miłośników kolorów i zaprojektowali w kolekcji Pasion płytki z dodatkami koloru niebieskiego Pasion Azul i czerwonymi Pasion Rojo. Ponadto w płytkach Pasion Azul i Rojo zostały części wzoru wykonane w kolorze szarym, co nadaje kaflą dodatkową głębokość a wzór mimo że jest bogatszy w całości sprawia wrażenie delikatnego. Do wykończenia wzoru stworzono płytki krawędziowe Cenefa Pasion i narożne Esquina Pasion. Płytki we wzory klasyczne możemy stosować wewnątrz iż produkowane na czgweronym podkładzie. Do kolekcji sugeruje się płytki bazowe jednokolorowe z kolekcji Antigua w szczególności Antigua Gris brązowa i Antigua Blanco biała płytka pasują idealnie do kolekcji Pasion, jeżeli chcemy uzyskać większy kontrast można również zastosować Antigua Negro czarną płytkę. Dostępne płytki w kolekcji to: Pasion Blanco, Pasion Negro, Pasion Azul, Pasion Rojo, Pasion Cenefa Blanco, Pasion Esquina Blanco, Pasion Cenefa Negro, Pasion Esquina Negro, Pasion Cenefa Rojo i Pasion Cenefa Azul.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij