Menu

Kategorie

Kolekcja Rialto REA

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rialto REA

Kolekcja Rialto to wzorzysta w stylu orientalnym o ciekawej kolorystce. Podkład płytki w kolorze piaskowo-zielony posiada wzór orientalny o satynowej powierzchni. Kolekcja ta jest charakterystyczna dla architektury i stylu śródziemnomorskiego czy orientalnego. Kolekcja płytek prostokątnych w formacie 44x44 cm składa. Są to płytki gresowe o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Możemy je wykorzystać zarówno jako płytki ścienne i podłogowe do wewnątrz jak i na zewnątrz. Rustykalny charakter płytek pozwala na ich wykorzystanie w pomieszczeniach retro, w stylu country śródziemnomorskim. Płytka jest bardzo dekoracyjna możemy użyć np. w salonie, kuchni czy łazience ale nawet do holu, biura, hotel czy w restauracji mogą być piękną dekoracyjną i elementem aranżacji. Dostępne produkty to Rialto i Rialto Deco. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij