Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Rialto REA

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rialto REA

Kolekcja Rialto to wzorzysta w stylu orientalnym o ciekawej kolorystce. Podkład płytki w kolorze piaskowo-zielony posiada wzór orientalny o satynowej powierzchni. Kolekcja ta jest charakterystyczna dla architektury i stylu śródziemnomorskiego czy orientalnego. Kolekcja płytek prostokątnych w formacie 44x44 cm składa. Są to płytki gresowe o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Możemy je wykorzystać zarówno jako płytki ścienne i podłogowe do wewnątrz jak i na zewnątrz. Rustykalny charakter płytek pozwala na ich wykorzystanie w pomieszczeniach retro, w stylu country śródziemnomorskim. Płytka jest bardzo dekoracyjna możemy użyć np. w salonie, kuchni czy łazience ale nawet do holu, biura, hotel czy w restauracji mogą być piękną dekoracyjną i elementem aranżacji. Dostępne produkty to Rialto i Rialto Deco. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij