Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Sirocco

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Sirocco

Kolekcja Sirocco to płytki gresowe zainspirowane trendem Retro czy Vintage w której znajdziemy kafle wzorzyste. Płytki Sirocco posiadają dekoracje wyróżnia się wzornictwem geometryczna-roślinnym o pastelowej kolorystyce niebiesko-zielonej z dodatkami w odcieniach szarości. Płytka dekoracyjna daje ciepło w przeciwieństwie do prostszego i klasycznego stylu płytki. Są to płytki o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, które można układać jako płytki ścienne i płytki podłogowe dostępne w formacie 22,3x22,3cm. Jest to ciekawa propozycja płytek zarówno do obiektów użytkowych typu hotele, restauracje, przestrzenie biurowe jak i pomieszczeń mieszkalnych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni czy płytki do salonu. Dostępne modele to Sirocco Blue Cross, Sirocco Green Petals, Sirocco Blue Ornate, Sirocco Blue Garden, Sirocco Green Garden, Sirocco Blue Dhalia, Sirocco Bloom i Sirocco Green Flower.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij