Menu

Kategorie

Kolekcje Harrogate/Exeter/ Liverpool

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcje Harrogate/Exeter/ Liverpool

Kolekcje Harrogate, Liverpool i Exeter to serie matowych płytek w formacie 33,3x33,3 utrzymanych w stylu vintage, nawiązujących do tradycji angielskiego wzornictwa wieku XIX.  Płytki imitują posadzki z charakterystycznymi ornamentami, które święciły triumf w  domach mieszczańskich tamtego okresu w stylu secesyjnym. Stanowią one połączenie elegancji i kunsztu charakterystycznego dla wyrobów rzemieślniczych, ręcznie wykonywanych przed wiekami.  Są to płytki wzorzyste o klasie ścieralności PEI III.  Są one idealną propozycją płytek ściennych jak i płytek podłogowych. Niewątpliwie aranżacja wnętrz mieszkalnych w stylu retro, vintage z płytek postarzanych to strzał w dziesiątkę.

 W serii łytek w stylu vintage znajdziemy płytki Horrogate white 33,3x33,3, Liverpool white 33,3x33,3, Liverpool Black 33,3x33,3 i Exeter marfil 33,3x33,3.

Zatosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na balkon,płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij