Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcje Harrogate/Exeter/ Liverpool

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcje Harrogate/Exeter/ Liverpool

Kolekcje Harrogate, Liverpool i Exeter to serie matowych płytek w formacie 33,3x33,3 utrzymanych w stylu vintage, nawiązujących do tradycji angielskiego wzornictwa wieku XIX.  Płytki imitują posadzki z charakterystycznymi ornamentami, które święciły triumf w  domach mieszczańskich tamtego okresu w stylu secesyjnym. Stanowią one połączenie elegancji i kunsztu charakterystycznego dla wyrobów rzemieślniczych, ręcznie wykonywanych przed wiekami.  Są to płytki wzorzyste o klasie ścieralności PEI III.  Są one idealną propozycją płytek ściennych jak i płytek podłogowych. Niewątpliwie aranżacja wnętrz mieszkalnych w stylu retro, vintage z płytek postarzanych to strzał w dziesiątkę.

 W serii łytek w stylu vintage znajdziemy płytki Horrogate white 33,3x33,3, Liverpool white 33,3x33,3, Liverpool Black 33,3x33,3 i Exeter marfil 33,3x33,3.

Zatosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na balkon,płytki elewacyjne.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij