Menu

Kategorie

Płytki cegiełki - jodełka

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Płytki cegiełki - jodełka

Płytki typu cegiełki i jodełka

Propozycja szerokiej gamy efektownych płytek imitujących naturalną cegłę i małych płytek w kształcie typowym dla cegły. Są to zarówno płytki klinkierowe , płytki gresowe jak i płytki scienne dla których wspólnym mianownikiem jest format przypominający cegłę.

Płytki oferowane przez nas to kafle zarówno typowe płytki elewacyjne, płytki podłogowe jak i płytki ścienne imitujące cegłę czy nawiązujące kształtem do formy cegły.

W ofercie producentów znajdziemy 3 typy płytek tego typu;

- klinkier,
- płytki gresowe imitujące cegłę.
- płytki ścienne typu cegiełka - jest to propozycja kafli która jest przykładem wariacji na temat kształtu, gdzie wzornictwo, kolorystyka, design w połączeniu z formatem i rozmiarem daje nam możliwość tworzenia różnych aranżacji.

Płytki te można układać ze względu na format zarówno klasycznie płytka przy płytce, z przesunięciem, w jodełkę, w pionie i poziomie, można łączyć z sobą różne rozmiary, np 10x30 i 7,5x30.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij