Menu

Kategorie

Kolekcja Memphis

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Memphis

Kolekcja Memphis to płytki gresowe heksagonalne utrzymane w odcieniach bieli i szarości. Na kolekcję tą składają się dwa rodzaje płytek Memphis Blanco i Memphis Gris. Są to płytki matowe produkowane w formacie 28,5x33cm. Powierzchnia płytki wizualnie przypominają piaskowiec czy kamień naturalny. Bardzo modna jasna kolorystyka oraz struktura powodują że jest to seria płytek odpowiadających na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Memphis to kafle o uniwersalnym, bardzo szerokim zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne, czy płytki na podłogę. Są to płytki gresowe jednak przewidziane do stosowania wewnątrz. Modny wzór, ciekawa kolorystyka, szerokie zastosowanie tworzy idealne połączenie dla płytek które możemy stosować jako modny element aranżacj pomieszczeń mieszkalnych typu kuchnie, łazienka, salon jak i obiektów publicznych typu restauracje, kawiarnie, biura. 

Zastosowanie:płytki ścienne, płytki podłogowe,płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij