Menu

Kategorie

Kolekcja Cesaria

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cesaria

Kolekcja Cesaria to płytki ścienne imitujące marmur czy kamień o błyszczącym wykończeniu. Cesaria oferowana jest o gładkiej powierzchni w kolorze białym i jasno-szarym o formacie 25x75cm. Piękna klasyczna kolorystyka i wzornictwo czyni je bardzo ponadczasowymi i uniwersalnymi. Do płytek marmuropodobnych dobrano płytki bazowe Universal Grey gres o wymiarze 60x60 cm w kolorze szarym to propozycja płytki podłogowej. A dla wyjątkowego akcentu możemy do tej kolekcji zaoferować płytki Cooper Glass Mosaic to miedziane płytki dekoracyjne typu mozaika szklana o formacie 25x25cm i w kształcie heksagonów Cooper Glass  Hexagon Mosaic 25x25.8cm. Wzornictwo i kolorystyka nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter i stwarza ciepłą, atmosferę. Ze względu na swoje cechy i wzornictwo kafle te idealnie sprawują się jako płytki łazienkowe, kuchenne i jako element aranżacji np. w salonie, w obiektach mieszkalnych jak i publicznych typu hotel, restauracja czy kawiarnia. Płytki Cesaria pięknie komponują się w połączeniu z drewnem nadając pomieszczeniu rustykalny styl. Na kolekcję składają się płytki ścienne: CesariaLight, Cesaria Dark, Cooper Glass Mosaic, Cooper Glass Hexagon Mosaic, Listwa Super Cooper i jako płytki podłogowe Universal Grey 60x60cm i Dreamwood 20x120cm. 

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij