Menu

Kategorie

Kolekcja Glass APA

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Glass APA

Kolekcja Glass to płytki ścienne o lekko strukturalnej powierzchni w stylu przypomina luksfer jednako grubości 0,7 cm. Bazą dla aranżacji w tej kolekcji tworzą płytki Glass Pave o lekko nierównej powierzchni produkowana na białym podkładzie. Dekory z wzorami geometrycznymi Glass Brick i Glass Vitro przypominające fale tworzą wraz Glass Pave świetną alternatywę do luksferów. Płytki mają błyszczące wykończenie powierzchni, przeznaczone są do stosowania na ściany we wnętrzach. Wyjątkowe i eleganckie płytki, które stosujemy celowo w wybranym miejscu jako element aranżacji. Glass oferowane są w formacie 20.1x20.1 cm i kolorystyce białej, błękitnej, zielonej i mosiężnej zwanej Titanium. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij