Menu

Kategorie

Kolekcja Hika

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hika

Kolekcja Hika to propozycja jasnych płytek gresowych na którą składa się płytka gładka Hika White 39,8x119,8, płytka dekoracyjna imitująca lastryko Hika Tarazzo Mix Colors 39.8x119,8 oraz listwa Metal Copper Border Matt w wymiarze 1 x 119,8. Są to polskie płytki gresowe o lapatowanej powierzchni, ten zabieg niewątpliwie nadaje tej serii lekkości i elegancji. Dodatkowo wysoką jakość płytek gwarantuje proces rektyfikacji krawędzi, dzięki temu, powierzchnia po ich ułożeni, wygląda elegancko i estetycznie jako całość. Hika to kolekcja płytek ceramicznych gresowych o uniwersalnym zastosowaniu, można je wykorzystać zarówno jako płytki ścienne jak i płytki podłogowe, dodatkowo są to płytki mrozoodporne, co daje możliwość ich układania na zewnątrz jako element okładziny tarasu czy elewacji. Z kolekcja ta można połączyć płytki drewnopodobne, o strukturze metalicznej, imitacje betonu jak i monokolory.  Są to płytki gresowe o klasie ścieralności PEI IV, daje to możliwość ich położenia zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych typu łazienka, kuchnia, salon, jak i w obiektach publicznych o średnim natężeniu ruchu. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki balkonowe, płytki do holu, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij