Menu

Kategorie

Kolekcja Monokolor

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Monokolor

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Monokolor 10x10 dostępne w ofercie Ape Łazienki to modne błyszczące i matowe kafle w odcieniach bieli, beżu, szarości, niebieskiego, pomarańczu i czerwieni. Kolekcja ta składa się z płytek ściennych w kształcie kwadratu o wymiarze 10x10 cm. To kafle ścienne o ponadczasowym wzornictwie i błyszczącej lub matowej gładkiej powierzchni, które znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach retro czy country. Płytki Monokolor pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Kolekcja pochodzi z fabryki hiszpańskiej Ribesalbes i jest produkowana na czerwonym podkładzie. Dostępne kolory kolekcji to: Bisel Blanco Brillo, Bisel Blanco Mate, Blanco Brillo, BlancoMate, Gris C Brillo, Gris F Brillo, Marfil Brillo, Rojo Brillo, Menta Brillo, Verde Botella Brillo, Limón Brillo, Naranja Brillo, Mar Brillo, Azul Manises Brillo, Azul F Brillo, Negro Brillo, Negro Mate i Malla / Mesh. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij