Menu

Kategorie

Kolekcja Sable

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Sable

Kolekcja Sable to klasyczne płytki ścienne imitujące marmur oferowane w trzech formatach 30,8x60,8cm, 25x29,8cm 61x16cm o połyskowym wykończeniu. W Sable znajdziemy klasyczne płytki w kolorze białym i czarnym o delikatnym użyleniu. Pomiędzy tymi klasycznymi płytkami dostępna jest dekor Sable Geo z wzorem geometrycznym czy Sable Dekor o strukturalnym wzorze geometrycznym. Płytki Sable stanowią bardzo modny i klasyczny element aranżacji pasujący do każdego wnętrza. Z tej serii o uniwersalnym charakterze, które mają bardzo szerokie zastosowanie, można je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe do kuchni czy łazienki  lub jako okładzina na kominek, krótko mówiąc w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Są to kafle o wysokich parametrach wykończenia i technicznych. Modele dostępne to Sable White, Sable Geo, Sable Dekor White i Sable Black.

Zastosowanie: płytki  ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij