Menu

Kategorie

Kolekcja Unicolor Plaqueta

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Unicolor Plaqueta

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Unicolor Plaqueta dostępne z oferty hiszpańskiej fabryki Fabresa to modne błyszczące i matowe kafle. Kolekcja ta składa się z płytek ściennych w kształcie cegiełki o rozmiarze 10x20cm. To kafle ścienne o ponadczasowym wzornictwie i gładkiej powierzchni, które znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach retro czy country. Płytki Unicolor pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Kolorystyka utrzymana jest w kolorach: Unicolor Plaqueta Blanco Mate i Unicolor Plaqueta Blanco Brillo.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij