Menu

Kategorie

Kolekcja 4 Stones

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja 4 Stones

Kolekcja 4 Stones to cztery propozycje płytek gresowych imitujące kamień w jego oryginalnej formie, gwarantujące autentyczne odwzorowanie kamieni naturalnych, wraz z kolorem, powierzchnią i fakturą. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego wnętrza, zarówno publicznego, jaki i pomieszczeń mieszkalnych. Są to hiszpańskie płytki gresowe w dwóch wersjach wykończenia powierzchni, matowej i lappato. Płytki utrzymane są szaro brązowej kolorystyce. Prowincja Burgundia we Francji jest domem dla jednego z najlepszych skarbów kulinarnych w kraju -wina. Ale pod winnicami i dolinami kryje się podziemny skarb: kamień burgundzki, z którego inspirowana jest kolekcja Bourg. Jest to wapień, który ze śladami skamieniałych muszli na swojej powierzchni odzwierciedla również historię naturalną regionu. Ceppo di Gre to typowo włoska skała charakteryzująca się obecnością dużych osadzonych grzbietów. Nazwa pochodzi od słowa „ceppi”, które w dialekcie mediolańskim oznacza skałę z kamykami. Jej charakterystyczny wygląd sprawił, że jest to materiał szeroko stosowany w architekturze. Panama to kamień naturalny z Ameryki Środkowej, który szczyci się wyjątkową i czysto tropikalną osobowością. Zacienienia, ślady geologiczne, intarsje kamienne itp. Powierzchnia pokryta przyciągającymi wzrok niuansami w pełnej aromatu kakaowej tonacji. Valmalenco - kamień ten nosi nazwę miejsca pochodzenia - rozległa dolina alpejska w prowincji Sondrio (Włochy) w pobliżu granicy ze Szwajcarią. Materiał o serpentynowym wyglądzie dzięki swoim żyłkom, który stał się znakiem rozpoznawczym mediolańskiej architektury. W ofercie tej kolekcji znajdziemy szeroką gamę rozmiarów do wyboru od 60x120, 40x120, 30x120, 20x120 cm aż po 90x90cm. Dla zainteresowanych klientów oferujemy pod zamówienie do wybranych modeli stopnice, narożniki, cokoły itp o rozmiarach od 33×120, 28×66,5, 3,2×33, 4x33 cm po 4x4 cm. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.  

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij