Menu

Kategorie

Kolekcja Amboise

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Amboise

Kolekcja Amboise z oferty Ape Łazienki to płytki gresowe imitujące kamień o matowym lub polerowanym wykończeniu. Formaty dostępne dla tego gresu to duże gabaryty 80x160cm, 120x120cm, 60x120cm i 80x80 cm. Amboise utrzymana jest w jasno-szarym kolorze a cdienmejszym użyleniu. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Mimo nowoczesnemu charakterze kolekcji zaprojektowano dosyć klasyczny i jednocześnie rustykalny dekor Decor Catedra Lux Matt, który jak sama nazwa wskazuje przypomina wzornictwo, jakie można spotkać w np. w katedrach lub starożytnich budownictwach. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej i podłogowe do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij