Menu

Kategorie

Kolekcja Mambo

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Mambo

Mambo to taniec i styl muzyczny, który pojawił się na Kubie w latach 30, którym inspirowana jest nowa kolekcja Mambo z Carmen Tiles. Spektakl światła i koloru, który zrewolucjonizował muzykę, podobnie nasza kolekcja to rewolucja w branży ceramicznej. Nie tylko wyróżniają się szeroką gamą kolorów, które przepuszczają światło, kolor i radość, ale pozwala nam również odtworzyć nieskończoną liczbę przestrzeni dzięki charakterystyce technicznej kawałków „pełne ciało”. Jego innowacyjna technologia ukrywa krawędzie, pozwala łączyć kształty i kolory oraz zapewnia jednolitość elementów. Ekskluzywna kolekcja, z którą można bawić się dekorując i której nie oprze się żaden zakątek. Płytki gresowe  o matowym wykończeniu oferowane są w formatach 14x14cm, 10.7x12,4cm, 11x11,4cm i 4,7x14cm o klasycznych i nowoczesnych kształtach takich jak kwadrat, cegiełka i heksagon i łuski czy wachlaża. Dostępne modele w Ape Łazienki: Mambo White, Mambo Orange, Mambo Grey, Mambo Black, Mambo Dark Green, Mambo Light Blue, Mambo Marine, Mambo Coral i Mambo Earth. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij