Menu

Kategorie

Kolekcja Blanco-Monocolors

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Blanco-Monocolors

Kolekcja płytek wielkoformatowych Blanco z oferty fabryki Azulejos Benadresaa to bardzo prosta i minimalistyczna propozycja płytek gresowych. Jest to połączenie bieli, dużego formatu płytek i trwałego materiału jakim jest gres. Płytki mają dwa rodzaje wykończenia, płytki polerowane pulido i wykończenie matowe. Jest to idealna propozycja do wnętrz nowoczesnych, ascetycznych gdzie czyste białe powierzchnie stanowią główny elementem wizualnym aranżacji wnętrza, a dodatki typu drewno metal stanowią jedynie dodatkowe uzupełnienie przestrzeni.

Kolekcja ta proponowana jest w formatach 120x120, 120x240 i 260x120 o grubości 10 mm. Jako że płytki produkowane są na podkładzie gresowym są mrozoodporne, dodatkowe krawędzie płytek poddawane są rektyfikacji.

Te gresy wielkoformatowe mają bardzo uniwersalny charakter, możemy je wykorzystać jako płytki podłogowe i płytki ścienne.

 Zastosowanie: płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na taras, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij