Menu

Kategorie

Kolekcja Metallic

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Metallic

Nowa kolekcja Metallic jest jak sama nazwa wskazuje inspirowana metalem i charakteryzuje się oksydowany metal. Płytki gresowe w nurcie urban, które mają przetrwać upływ czasu. Wyjątkowe, wielowartościowe i eleganckie płytki, które dzięki różnorodności formatów dają poczucie przestronności, a dzięki różnorodnym wzorom można je dopasować do wszelkiego rodzaju projektów. Płytki Metallic oferowane są w dwóch formatach 260x120, 120x120 i 60x120 cm o rektyfikowanych krawędziach i posiadają powierzchnie matową. Kolekcja produkowana na podkładzie gresowym jest mrozoodporna i posiada antypoślizgowe właściwości. Cała kolekcja oferowana jest w dwóch wersjach Metallic Urban i Metallic Wild i różnią się delikatniejszym wzornictwiem, model Wild natomiast jest mocniej przebarwiony i przypomina miejscami oksydowaną miedź. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij