Menu

Kategorie

Kolekcja Oxyd

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Oxyd

Kolekcja Oxyd to płytki gresowe odzwierciedlające pięknego marmuru ceramicznego o ciemnym użyleniu brązowo-beżowym. Jest to kolekcja o wyjątkowym naturalnym wyglądzie oferowana o matowym i błyszczącym wykończeniu. Kafle imitujące kamień czy marmur są same w sobie piękne, wyjątkowe i dekoracyjne, w Oxyd znajdziemy dodatkowy dekor w modelu Relief, który cechuje się trzema rzędami wypełnionymi drobnych prostokątnych "kamieniami". Formaty dostępne dla tego gresu to duży gabaryt 60x120 cm o rektyfikowanych krawędziach. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej i podłogowe do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Dostępne modele Oxyd Jewel Pol, Oxyd Jewel Matt, Oxyd Relief Matt, Mirror Oxyd Jewel A Pol i Mirror Oxyd Jewel B Pol.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij