Menu

Kategorie

Kolekcja The Room Slab

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja The Room Slab

Kolekcja Slab to najmodniejszych modeli płytek gresowych imitujących maść sierści lub skóry zwierzęcej o błyszczącej powierzchni. Możemy spotkać kolekcji Slab m.in. imitat pancerza żółwia Turtle6, jest to czarna płytka z białym użyleniem które tworzy kształt przypominającym skorupę żółwia. Następny wzór Snake6, który jak sama nazwa mówi ma imitować skórę węża. Powierzchnie jest podzielona w nierówny wzór geometryczny wypełniony paskami w kolorach beżu, brązu i czarnym. Ciekawą propozycją jest Ghepard6, tu powierzchnia sprawia wrażenia jak gdyby farba spływała po płytce pozostawiając wzór przypominającym sierść Geparda. Model Zebra6 to raczej klasyczny biało-czarny wzór pasiasty, jest to jednak nietypowy geometryczny wzór, iż powierzchnia wygląda jak niepoprawnie ułożone puzzle. Kolekcja dostępna jest w dwóch formatach 120x260 i 60x120 cm o błyszczącej powierzchni i dostępna tylko pod zamówienie.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij