Menu

Kategorie

Tele Di Marmo Onyx Blue Rett 60x120 - płytka gresowa

Kategoria: Kolekcja Tele di Marmo Onyx

Producent: Emil Ceramica

293.48 PLN / m2
cena za 1 karton (1.44 m2) wynosi: 422.61 PLN

Dostępność: Dostępne, czas realizacji 48-72 godz.

Zapytaj mailem Zadzwoń Zadzwoń Zapytaj formularzem

Podawany rozmiar katalogowy może nieznacznie różnić się od rozmiaru rzeczywistego. W przypadku dokupywania płytek należy upewnić się u sprzedawcy czy ich kalibracja (rozmiar rzeczywisty), jest taka sama. Jeśli planowane jest połączenie na jednej powierzchni kilku modeli o tym samym rozmiarze katalogowym, należy poinformować o takim zamiarze sprzedawcę.

  • Opis
  • Poleć znajomemu
  • Koszty transportu

Tele Di Marmo Onyx Blue Rett. 60x120 to płytka gresowa imitująca kamień onyksu o powierzchni matowej w kolorze niebieskim.

Tele di Marmo Onyx celebruje uwodzicielskie piękno onyksu: jego intrygującą półprzezroczystość, bogate, kontrastujące przezroczyste warstwy i nieskończone zmiany tonów. Kolekcja prezentuje pięć kolorów ceramicznego marmuru, które nie tylko odkrywają sekretne piękno natury, ale także dążą do doskonałości i niepowtarzalności dzieła sztuki. Wspaniałość dużego rozmiaru podkreśla głębokie wzornictwo i chromatyczne bogactwo pięciu niezwykle naturalnych materiałów referencyjnych, przerobionych i skalibrowanych w każdym szczególe. Wariacje odcieni i transparentne efekty charakterystyczne dla onyksu są uwarstwione pod powierzchnią, co zapewnia wyrafinowane trójwymiarowe wrażenie. Dzięki wyjątkowej płaskości i całkowicie jednolitemu lustrzanemu wykończeniu Tele di Marmo Onyx to wyrafinowana i wystawna kolekcja marmuru ceramicznego, która przetrwa próbę czasu. Wytrawna czystość Onyx Ivory ujawnia się w zawiłym kalejdoskopie jasnych niuansów, od bieli po kość słoniową: subtelne zmiany tonów, które nadają powierzchni delikatne wrażenie ruchu. Od bieli po róż, obejmujący również koralowe odcienie bogatszych, bardziej różnorodnych przezroczystych warstw, które prześwitują: Onyx Pink jest wyrafinowany i wyszukany. Duże i różnorodne, mineralne wstawki Onyx Green rozkwitają kryształami w kolorze od lodowoszarego do rdzawego. Jaśniejsze odcienie przecinają zieleń tła, śledząc powierzchnię. Onyx Blue ujawnia wielopłaszczyznowe spektrum kolorów, które obraca się wokół delikatnego jasnoniebieskiego. Zestawienie jasnych i ciemnych odcieni stwarza wrażenie rozwarstwienia materiału pod powierzchnią. Bogaty i spektakularny, Onyx Black wydaje się schodzić w niezgłębione głębiny materii. Odcienie perły, kości słoniowej i rdzy wyłaniają się z czerni, która wydaje się bezdenna w punktach, odsłaniając się jak tajemniczo piękne znaleziska kopalne i minerały. Całość dostępne jest o powierzchni Lappato w formacie 60x120cm, 120x278cm, 90x180cm, 90x90cm, 120x120cm i 30x60cm.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Parametry

Mrozoodporność: Tak
Rozmiar: 60X120
Antypoślizgowość: R10
Ilość w opakowaniu: 2
Klasa ścieralności: PEI 3
Gatunek: Pierwszy (I)
Rektyfikowane krawędzie: Tak
Przeznaczenie: Ścienna lub podłogowa
Kolor: niebieski
Powierzchnia: Matowa
Materiał: Gres
Kraj pochodzenia: Włochy
Kształt: Prostokąt
Format: Duża
Wzór: Imitacja kamienia

Poproś o indywidualną wycenę kosztów transportu!!! Wyślij zapytanie pod adres info@apelazienki.pl


Koszty transportu;

Wysyłki kurierskie do 3 kg                                                                                         - 30 zł/brutto.

Wyysłki kurierskie do 10 kg                                                                                      - 99 zł/brutto,

Koszt wysyłki jednej pół palety 60x80 - waga od 1.00 kg do 80                           - 130 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej palety 80x120 – waga 1.00 - 1000 kg                                  - 189 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej palety 120x120 - waga do 1000 kg                                       - 199 zł/brutto. Nie obowiązuje darmowa dostawa przy zamówieniu 3500 zł.


Koszt wysyłki jednej palety 75x150                                                                          - 199 zł/brutto. Nie obowiązuje darmowa dostawa przy zamówieniu 3500 zł.


Koszt wysyłki jednej palety 80x160                                                                          - 279 zł/brutto. Nie obowiązuje darmowa dostawa przy zamówieniu 3500 zł.


Koszt wysyłki jednej palety 80x150                                                                          - 279 zł/brutto. Nie obowiązuje darmowa dostawa przy zamówieniu 3500 zł.


Koszt wysyłki jednej palety 60x180                                                                          -279 xł/brutto. Nie obowiązuje darmowa dostawa przy zamówieniu 3500 zł.


Koszt Wysyłki jednej palety 90x180                                                                          - 279 zł/brutto. Nie obowiązuje darmowa dostawa przy zamówieniu 3500 zł. 

Koszt wysyłki jednej palety 120x180                                                                        - 279 zł/brutto. Nie obowiązuje darmowa dostawa przy zamówieniu 3500 zł. 

Płytki wielkoformatowe w formatach 120 x240 i 120x260cm  -1 skrzynia             – wycena indywidualna. Nie obowiązuje darmowa dostawa przy zamówieniu 3500 zł.


 
W przypadku opcji płatności "za pobraniem" sklep pobiera dodatkową opłatę wysokości 30 zł.


Dostawa gratis dotyczy zamówienia którego wartość przekracza 3500 zł w przypadku  produktów wysyłanych na paletach standardowych 60x80 i 80x120 i produktów o małych gabarytach wysyłanych np w opakowaniach kartonowych. Również w przypadku łączenia kilku produktów o wyżej wymienionych parametrach.


Realizacja i wysyłka zamówień odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku na adres wskazany w zamówieniu. W przypadku przesyłek paletowych kurier nie dostarcza przesyłki do mieszkania kupującego!!!

Dostarczona jest ona na posesję kupującego lub pod budynek wielomieszkaniowy podany jako adres dostawy.

W przypadku przeszkód niezależnych od kierowcy, towar dostarczony jest do miejsca najbliższego adresu dostawy.

Czas dostawy jest szacowany na podstawie dostępności danego produktu i potwierdzenia z klientem czasu realizacji zamówienia. Zwyczajowo towar dostarczany jest w terminie podanym na stronie produktu. W wyjątkowych sytuacjach, czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostaje niezwłocznie poinformowany.


Podane ceny to ceny brutto.


Darmowa dostawa przy zamówieniu od 3000 zł/brutto nie dotyczy przesyłek wielkoformatowych np w rozmiarze ;120x240, 120x260, 120,280, 120x180, 120x120 i 90x180.

Nie odbieramy przesyłek tego typu od klienta w przypadku odstąpienia klienta od umowy i w przypadkach niezawinionych przez Ape Łazienki, .

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów w siedzibie firmy, w godzinach pracy firmy w dniach od poniedziałku do soboty, po otrzymaniu potwierdzenia mailowego o treści "Towar gotowy do odbioru w siedzibie firmy"

Godziny pracy firmy:

Poniedziałek – Piątek 07.00-17.00

Sobota 09.00 – 13.00

 Możliwość wysyłki zakupionego towaru poza teren PL tylko po wcześniejszej wycenie kosztów transportu.

Sprzedający zastrzega sobie możliwość zmiany kosztów transportu w szczególnych wypadkach, np. kiedy zamówienie obejmuje produkty znajdujące się na różnych magazynach logistycznych.

 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij