Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Wanny prostokątne

Ilość: 198

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 198

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Wanny prostokątne

Odpowiednio wykonane wanny prostokątne to wyposażenie łazienek, które oprócz swojej funkcji praktycznej, pełni także rolę ozdoby tych pomieszczeń. Komfortowe wanny prostokątne są dostępne, zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Dzięki temu można je dopasować do stylistyki danego wnętrza.

Wanny prostokątne – wysokiej jakości elementy wyposażenia łazienek
 

Wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości wanny prostokątne są produktami dostępnymi w zróżnicowanej ofercie cenowej. Produkty te oferowane są w różnych wymiarach do wyboru. Dlatego też wanny prostokątne można bez problemu montować w łazienkach o różnym metrażu.

Wykonane z akrylu sanitarnego wanny prostokątne – wytrzymałe i estetyczne
Eleganckie wanny prostokątne mogą posiadać dodatkowe uchwyty i nogi. Ponadto w zróżnicowanym asortymencie znanych producentów, znaleźć można modele do zabudowy. Te markowe wanny prostokątne są wykonane z akrylu sanitarnego, co stanowi gwarancję ich odporności na przebarwienia i działanie środków chemicznych.

Wanny prostokątne – doskonałe wyposażenie łazienkowe w wielu rozmiarach!

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij