Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Kalkaria

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Kalkaria

Kolekcja Kalkaria to płytki gresowe o wyglądzie kamienia, które na nowo definiują pojęcie romantycznego mieszkania z nieregularnymi powierzchniami, ukształtowanymi krawędziami i jasnymi kolorami. Kalkaria posiada dwie opcje wykończenia naturalne matowe i tzw. lappato to delikaty poler nie błyszczący, oba modele są rektyfikowane. Cała kolekcja oferowana jest w formatach 60x120, 60x60 i 30x60 cm. Płytki o naturalnym wykończeniu posiadają powierzchnie antypoślizgową R10, które idealnie znajdują zastosowanie jako okładzinę ścienną i podłogową. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w łazience, czy przedpokoju. Dostępne kolory: Kalkaria Alba, Kalkaria Calidum i Kalkaria Cinericius.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij