Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Tube

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tube

Kolekcja Tube Kolekcja płytek metalicznych z oferty włoskiej fabryki Imola. Nazwa kolekcji nawiązuje do jednego z elementów symboli wielkich metropolii,rur, instalacji podziemnych i naziemnych które tworzą ekosystem każdego dużego miasta, są jego krwiobiegiem, wyznaczając żywotny rytm metropolii. Nieustannie pełnia aktywną funkcję w ułatwianiu życia milinom mieszkańców miast. Dla Imoli Ceramika ten element krajobrazu stał się inspiracją do stworzenia nowego produktu, płytek ceramicznych w atrakcyjnym metalicznym stylu, którego wielki potencjał wynika z połączenia formatów, kolorów, wykończeń i elementów specjalnych przypomina niektóre nieodłączne elementy współczesnej przestrzeni miejskiej. Efektem tych działań jest projekt, który łączy w sobie podziemną wrażliwość i metropolitalną elegancję, poczucie doświadczenia i nienaganny styl, a także pasję do materiałów naznaczonych czasem i zamiłowanie do produktów uzyskanych w procesie odzysku. Bardzo ciekawym i stanowiącym dopełnienie tej kolekcji są płytki dekoracyjne Camden 60x120 i Bricklane 60x120 które imituja stare, naznaczone czasem i podniszczone ceglane ściany w opuszczonych budynkach.
Na kolekcję Tuba składają się płytki gresowe w 4 wersjach kolorystycznych, białe, brązowe, czarne i szare. Płytki oferowane są w formatach 60x60, 60x120, 120x120 i 260x120. Płytki gresowe 120x260 120x120 i 60x120 produkowane są w wersji slim o grubości 6,5 mm i w wersji klasycznej o grubości 10 mm.
Płytki gresowe Tube to odpowiedź na najnowsze trendy, gdzie metalizowane płytki stanowią główny element dekoracji wnętrz, są idealną propozycją do wnętrz nowoczesnych, loftów, otwartych wnętrz utrzymanych w stylu industrialnych. Ich uniwersalny charakter pozwala na wykorzystanie ich jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Pod względem technicznym są to płytki mrozoodporne i barwione w masie odporne na ścieranie z klasą ścieralności PEI4. Płytki można układać zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej, restauracjach, hotelach o średnim natężeniu ruchu..
Zastosowanie:
Płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki tarasowe, płytki, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij