Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Verona Marble

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Verona Marble

Potwierdza się, że biały marmur z kolekcji Verona jest jednym z głównych trendów dekoracyjnych ostatnich lat. Neutralność i czystość tła oraz delikatność w detalach szarych żyłek utożsamiają go z eleganckim i minimalistycznym stylem. Osobowość i moc estetyczną tej kolekcji uzupełnia Deco falistych fal i Muro ponadczasowej estetyki. Moldura i Mosaico wprowadzają zaktualizowany klasyczny styl z akcentami luksusu i wyrafinowania. Verona oferowana jest w formatach 45x90cm i 32×62,5cm. Te płytki gresowe posiadają wysokie parametry techniczne antypoślizgową powierzchnie R9 i klasę ścieralności III i IV. Kolekcja Verona występuje w kolorze białym i czarnym. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij