Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Basalt Base

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Basalt Base

Kolekcja Basalt to płytki produkowana z gresu o matowej powierzchni z mocnymi przebarwieniami jako efekt postarzenia. Kolekcja o wymiarze 20x24 cm dostępna jest w czterech kolorach Basalt Brown i Basalt Mud przypominają terakotę w odcieniach brązu i ceglastym natomiast Basalt Grafito i Basalt Grey imitują beton w barwach szarości do ciemnego grafitu. Gres jako podkład produkcyjny jest bardzo trwałym i mrozoodpornym materiałem dlatego możemy stosować kafle z kolekcji Basalt wewnątrz jak i na zewnątrz wg własnego uznania na podłodze a nawet na ścianie. Powierzchnia płytki podzielona na sześć równe pola w kształcie paralelogramu pomagają w tworzeniu ciekawego wzoru. Basalt jest świetną alternatywą w stosunku do standardowych kształtów płytek wraz z cieniowaną powierzchnią idealnie sprawdza się w miejscach mocno uczęszczanych.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij