Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Dakota

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Dakota

Kolekcja Dakota to płytki produkowana z gresu o matowej powierzchni imitująca beton. Kolekcja o wymiarze 20x24 cm dostępna jest w dwóch kolorach Dakota Grey i Dakota Grafito. Zaprojektowano w kolekcji Dakota również płytki zwanymi dekorami, ich krawędź jest zabarwiona w przeciwnym kolorze niż środek dla przykładu płytka Dakota Dekor Grafito posiada grafitowe wypełnienie i jasną krawędź w kolorze Dakota Grey. Mieszanie płytek Dakota Base i Dakota Decor powoduje że powierzchnie ułożona robi się ciekawsza a dekory podkreślają kształt heksagonu. Gres jako podkład produkcyjny jest bardzo trwałym i mrozoodpornym materiałem dlatego możemy stosować kafle z kolekcji Dakota wewnątrz jak i na zewnątrz wg własnego uznania na podłodze a nawet na ścianie. Dakota jest świetną alternatywą w stosunku do standardowych kształtów płytek wraz z cieniowaną powierzchnią idealnie sprawdza się w miejscach mocno uczęszczanych.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij