Menu

Kategorie

Kolekcja Dakota

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Dakota

Kolekcja Dakota to płytki produkowana z gresu o matowej powierzchni imitująca beton. Kolekcja o wymiarze 20x24 cm dostępna jest w dwóch kolorach Dakota Grey i Dakota Grafito. Zaprojektowano w kolekcji Dakota również płytki zwanymi dekorami, ich krawędź jest zabarwiona w przeciwnym kolorze niż środek dla przykładu płytka Dakota Dekor Grafito posiada grafitowe wypełnienie i jasną krawędź w kolorze Dakota Grey. Mieszanie płytek Dakota Base i Dakota Decor powoduje że powierzchnie ułożona robi się ciekawsza a dekory podkreślają kształt heksagonu. Gres jako podkład produkcyjny jest bardzo trwałym i mrozoodpornym materiałem dlatego możemy stosować kafle z kolekcji Dakota wewnątrz jak i na zewnątrz wg własnego uznania na podłodze a nawet na ścianie. Dakota jest świetną alternatywą w stosunku do standardowych kształtów płytek wraz z cieniowaną powierzchnią idealnie sprawdza się w miejscach mocno uczęszczanych.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij