Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Arizona

Kolekcja Arizona

Arizona to płytka heksagonalna produkowane na podkładzie gresowym o satynowej powierzchni i wymiarze 22x25 cm. Płytki te zarówno kolorystycznie jak i w strukturze powierzchni z delikatnymi nierównościami przypominają kamień naturalny. Są to hiszpańskie płytki gresowe o uniwersalnym zastosowaniu, można wykorzystać je zarówno jako płytki ścienne, jako płytki podłogowe oraz jako płytki na taras, balkon czy jako płytki elewacyjne. Kafle Arizona łączą w sobie efekt nowoczesności w imitacji kamienia naturalnego jak i naturalności w kolorystyce, wzornictwie płytek bazowych i dekoracyjnych. Gres heksagonalny z tej kolekcji produkowany jest w kolorach piaskowca i szarym. Kolekcja uzupełniona jest o płytki wzorzyste z nadrukiem przypominającym przez dziecko namalowane słońce Arizona Decor Mix o wymiarze 22x25 cm. Jest to hiszpańska płytka gresowa z oferty fabryki Condicer, producenta który specjalizuje się w produkcji płytek w małych formatach, różnych kształtach rombów i w bogatej gamie kolorystycznej. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Płytki są wykonane z gresu co gwarantuje nam odporność na mróz, są matowe, nierektyfikowane, posiadają powierzchnię antypoślizgową R9 oraz II klasę ścieralności. Ze względu na swoje cechy kolekcja Arizona może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience, kuchni jak również na zewnątrz na balkonie, tarasie, elewacji, chodnikach i w altankach.

Zastosowanie płytki gresowe, płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na elewację, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij