Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cement

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cement

Kolekcja Cement to płytki gresowe imitujące malowany beton lub cement. Są to płytki matowe oferowane w dwóch formatach klasycznym prostokącie 33x66 cm i kwadracie 50x50 cm. Kafle z tej kolekcji to klasyczna propozycja płytek do pomieszczeń mieszkalnych, idealna jako propozycja płytki łazienkowe, płytki do kuchni czy płytki do salonu. Gres umożliwia ułożenia kafli na ścianie i na podłodze, jest mrozoodporny i posiada wysokie parametry techniczne klasy antypoślizgowej i ścieralności. Dostępne kolory to Cement Beige, Cement Gris i Cement Marengo.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do hol, płytki do przedpokoju, płytki na taras, płytki na balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij