Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Panama Hex

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Panama Hex

Panama to kolekcja ciepłych płytek gresowych w formacie 22x25 cm o kształcie heksagonu, utrzymanych w szarościach imitujących beton. Bazowe płytki Panama utrzymane w kolorach szarości o trójwymiarowym wzorze, harmonizują idealnie z dopełniającymi kaflami tej kolekcji o geometrycznych i roślinach wzorach Panama Diamond i Panama Darien. Płytki  z tej kolekcji to bardzo uniwersalny produkt, wytwarzane są na gresowym podkładzie. Płytki Panama mają zastosowanie jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Jest to ciekawa propozycja płytki do kuchni, płytek łazienkowych. Możemy je wykorzystać również w aranżacji obiektów użytkowych typu przedszkole, szkoła,  hotel, restauracja czy kawiarnia. Dodatkowym atutem płytek z tej kolekcji jest fakt że są to płytki mrozoodporne, mogą być wykorzystane jako okładzina na zewnątrz. Modele dostępne to: Panama Darien Hex25, Panama Diamond i Panama Hex25.

Zastosowanie płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki na balkon, płytki tarasowe, płytki elewacyjne.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij