Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Adobe Ribesalbes

Ilość: 37

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 37

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Adobe Ribesalbes

Kolekcja Adobe to płytki imitujące terakotę utrzymane w stylu retro. Są to płytki które zadowolą każdego miłośnika stylu vintage, Stylu retro, czy wnętrz w stylu rustykalnym. Płytki te dzięki kolorystyce i wzornictwie będą idealnym elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu. Na kolekcję tą składają się płytek gresowych bazowe i dekoracje w wymiarze 20x20 cm oraz płytek ściennych o wymiarze 15x30 cm, 2.5x30 cm, 10x30cm i 5x30cm produkowane na podkładzie czerwonym. Kolekcja dostępna jest w kolorach Blanco, Azul, Paraiso, Blanco Orla, Azul Ibiza, Blanco Mix, Siena, Caldera, Sage, Tierra, Siena Arabesco Azul, Siena Caldera Fusión, Siena Sage Nantes, Siena Tierra Rupestre i Continental. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij