Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Canto

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Canto

Kolekcja Canto to płytki gresowe imitująca kamień naturalny o wymiarze 33x33 cm. Są to płytki o nie równiej powierzchni wyglądające jak gdyby ułożono na powierzchni kilkadziesiąt małych różnego rozmiaru i koloru kamieni. Powierzchnia koloru ceglastego z kremowymi i szarymi dodatkami, które podkreślają wygład naturalnych kamieni tworząc tym ciekawszą całość. Kolekcja posiada również płytki dekoracyjne do ułożenia wzoru z zaokrąglonym narożnikiem i krawędziowe. Są to płytki gresowe hiszpańskiego pochodzenia z fabryki Codicer o uniwersalnym zastosowaniu, można wykorzystać je zarówno jako płytki ścienne, jako płytki podłogowe oraz jako płytki na taras, balkon czy jako płytki elewacyjne. Kafle Canto łączą w sobie efekt nowoczesności w imitacji kamienia naturalnego jak i naturalności w kolorystyce i wzornictwie. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Płytki są wykonane z gresu co gwarantuje nam odporność na mróz, są matowe i nierektyfikowane. Ze względu na swoje cechy kolekcja Canto może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience, kuchni jak również na zewnątrz na balkonie, tarasie, elewacji, chodnikach i w altankach. Dostępne kolory to Canto M, Canto M Angulo i Canto M Cenefa.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na elewację, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki do holu. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij