Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cementine

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cementine

Kolekcja Cementine to płytki utrzymane w stylistyce imitującej naturalny kamień w szerokiej gamie kolorystycznej, począwszy od kolorów bieli, beżu, brązu i szarości a kończywszy na niebieskim. Niewątpliwym atutem tej kolekcji są płytki typu decory Ritual i Tesela dla których bazę stanowią płytki jednobarwne Cementine. Gresy z tej kolekcji oferowany  jest w formacie 20x20 cm i posiadają matową powierzchnie. Są płytkami o wysokiej klasie ścieralności, odpornymi na niskie temperatury i posiadają powierzchnie antypoślizgową R10. Dostępne kolory to: Cementine Beige, Cementine Ocre, Ritual Mix Warm, Cementine Rojo, Cementine Marrón, Tesela Beige, Cementine Blanco, Cementine Negro, Tesela Azul, Cementine Azul, Cementine Verde i Tesela Gris.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij