Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Codicer Stone

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Codicer Stone

Kolekcja Codicer Stone to hiszpańskie płytki gresowe dostępne w ofercie Ape Łazienki to matowe powierzchni. Są to płytki w modnych kolorach imitujące różnego rodzaju kamień naturalny może być to marmur, granit, łupek czy piaskowiec. Kolekcja składa się z płytek gresowych gładkich, strukturalnych czy dekoracyjnych które mogą znaleźć zastosowanie na ścianach, podłogach czy elewacji. Płytki posiadają zazwyczaj lekko nierówną powierzchnie o ziemnej kolorystyce podkreślającej naturalny wygład kamienia, a nierówności w ciekawy sposób załamują światło. Kolekcja dostępna jest w różnych kształtach d klasycznych kwadratów przez prostokąty aż do nietypowych heksagonów. Kafle na podkładzie gresowym ścienne i podłogowe o ponadczasowym wzornictwie, znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach klasycznych czy country. Płytki imitujące kamień naturalny pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Płytki są nierektyfikowane i przeznaczone do układania wewnątrz i na zewnątrz.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij