Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Codicer Stone

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Codicer Stone

Kolekcja Codicer Stone to hiszpańskie płytki gresowe dostępne w ofercie Ape Łazienki to matowe powierzchni. Są to płytki w modnych kolorach imitujące różnego rodzaju kamień naturalny może być to marmur, granit, łupek czy piaskowiec. Kolekcja składa się z płytek gresowych gładkich, strukturalnych czy dekoracyjnych które mogą znaleźć zastosowanie na ścianach, podłogach czy elewacji. Płytki posiadają zazwyczaj lekko nierówną powierzchnie o ziemnej kolorystyce podkreślającej naturalny wygład kamienia, a nierówności w ciekawy sposób załamują światło. Kolekcja dostępna jest w różnych kształtach d klasycznych kwadratów przez prostokąty aż do nietypowych heksagonów. Kafle na podkładzie gresowym ścienne i podłogowe o ponadczasowym wzornictwie, znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach klasycznych czy country. Płytki imitujące kamień naturalny pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Płytki są nierektyfikowane i przeznaczone do układania wewnątrz i na zewnątrz.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij