Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Foundry

Kolekcja Foundry

Kolekcja Foundry to piękne ponadczasowe hiszpańskie płytki metalizowane z asortymentu firmy Saloni, a oferowanych przez firmę Ape Łazienki. Inspiracja dla stworzenie płytek o takim wzorze był proces wykonywania odlewu ze stopu metali i efekt upływu czasu, jaki odbija się na powierzchni metali. Celem projektantów kafli z tej kolekcji było stworzenie płytki, której powierzchnia będzie wiernie odtwarzać efekt korozji, zużycia i silnego wytarcia metalowej płyty. Widoczny jest efekt przetarć, nierówności i niejednolitości przebarwień na powierzchni tych płytek. Na serię Foundry składają się płytki gresowe i płytki ścienne na białym podkładzie. Płytki te produkowane są w formatach 90x90, 75x75, 45x90, 60x60 oraz w przypadku glazury, w formacie 30x90. Jest to gama produktów o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, płytki z tej kolekcji możemy użyć jako płytki ścienne (tylko format 30x90), płytki podłogowe, płytki na taras, czy jako płytki elewacyjne. Duża rozpiętość formatów płytek, rektyfikowane krawędzie, i ponadczasowa kolorystyka czyni tą kolekcję godną polecenia do każdego wnętrza, zarówno retro, jak i do aranżacji wnętrz bardziej nowoczesnych, minimalistycznych. Uzupełnieniem kolekcji płytek bazowych są płytki dekoracyjne z motywami geometrycznymi i roślinnymi, których kształt jest lekko wypukły i widoczny. Są to dekoracje  Mod. Forge Iris 45x90, Mod. Crosby Iris 45X90, Rev. Compass  45X90 i dekoracja ścienna w formacie 30x90 Rev Kind. Zastosowanie kolekcji Foundry jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Płytki gresowe z tej kolekcji cechują się powierzchnią antypoślizgową R9 i posiadają klasę ścieralności PEI IV są mrozoodporne i rektyfikowane.  Mogą być układane w każdym wnętrzu na podłodze, na ścianie, jak i na zewnątrz budynku jako płytki tarasowe, balkonowe czy płytki elewacyjne.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij