Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Maestranza

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Maestranza

Kolekcja Maestranza to imitująca płytki terakotę w kolorze ceglastym o satynowej powierzchni. Kolekcja ta jest charakterystyczna dla architektury i stylu śródziemnomorskiego o gładkiej powierzchni. Kolekcja płytek kwadratowych w formacie 45x45 cm jest podzielona na cztery kwadraty, co po ułożeniu sprawia wrażenie że użyto dużo mniejszych płytek. Są to płytki produkowane na czerwonym podkładzie o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Możemy je wykorzystać wewnątrz jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Rustykalny charakter płytek pozwala na ich wykorzystanie w pomieszczeniach retro, w stylu country śródziemnomorskim.

 Zastosowanie - płytki podłogowe i płytki ścienne: płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij