Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Marbello

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Marbello

Kolekcja Marbello to płytki polerowane błyszczące o intensywnym połysku w kolorze czarnym. Są to płytki gresowe imitujące czarny marmur z białymi żyłkami o głębokim połysku powierzchni. Piękna ponadczasowa płytka polerowana imitująca naturalny kamień. Płytki Marbello proponowane są w  trzech formatach 60x60, 80x80 i 60x120. Cała kolekcja płytek z tej serii ma rektyfikowane krawędzie, pozwala to układanie ich z cienką 2 mm fugą. Płytki Marbello to bardzo naturalna imitacja naturalnego kamienia typu marmur o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, można je użyć jako płytki ścienne i płytki podłogowe.  Kafle te to idealna propozycja okładziny zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i w obiektach użytkowych. Proponowane są jako płytki do kuchni, płytki łazienki, płytki do  salonu, jako okładzina np. kominka.

 Zastosowanie-płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do wiatrołapu, płytki do altanki, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na stopnice.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij