Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Onyx

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Onyx

Onyx to kolekcja płytek imitujących naturalny kamień o tej samej nazwy. Płytki te charakteryzują się ciekawą  kolorystyka i strukturą. Oferowane są w kolorach beżowym Onyx Silver 60x120 i Onyx Harmony 60x120, dwóch odcieniach szarości Onyx Silver 60x120 i Onyx Grey 60x120 i grafitowym Onyx Graphite 60x120. Są to płytki gresowe o charakterystycznym dla naturalnego onyksu wzornictwie i strukturze przekroju tego kamienia. Są to płytki gresowe polerowane o intensywnie błyszczącą powierzchnię, Płytki z tej kolekcji posiadają wysokie parametry techniczne, dzięki gresowemu podkładowi są mrozoodporne, mają wysoką czwartą klasę ścieralności PEI IV i dodatkowo posiadają rektyfikowane krawędzie dzięki czemu można zastosować przy ich układaniu minimalną 2 mm fuge. Są to płytki o uniwersalnym zastosowaniu, glazura ta może być zastosowana jako płytki podłogowe, płytki ścienne, jako okładzina np kominka czy elewacji.

Zastosowanie; płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na balkon, płytki na kominek.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij