Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Pulpis

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pulpis

Hiszpańskie płytki gresowe produkowane przez fabrykę Codicer z kolekcji Pulpis dostępne w ofercie Ape Łazienki to satynowe płytki w modnych kolorach bieli, szarości i brązu z widocznym użyleniem. Kolekcja składa się z płytek gresowych gładkich oraz dekoracyjnych. Bazowa wersja płytek posiada powierzchnie gładką o przebarwionej kolorystyce co odzwierciedla naturalność kamienia. Natomiast płytki z wzorem strukturalnym Pulpis Kubica posiadają nierówną powierzchnie o jednolitej kolorystyce, gdzie nierówności w ciekawy sposób załamują światło. Kolekcja dostępna jest w trzech formatach: w kształcie kwadratu o wymiarach 66x66, 25x25 cm, prostokątach 33x66 i heksagonu  22x25 cm. Kafle na podkładzie gresowym ścienne i podłogowe o ponadczasowym wzornictwie, znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach klasycznych czy country. Płytki Pulpis pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Płytki są nierektyfikowane i przeznaczone do układania wewnątrz i na zewnątrz. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne: Bronce, Zinc i Marfil.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij