Menu

Kategorie

Kolekcja Tecno

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tecno

Kolekcja Tecno i Titania z hiszpańskiej fabryki Codicer to płytki na podkładzie gresowym imitująca kamień. Są to płytki mrozoodporne o satynowej lub matowej powierzchni i wysokimi parametrami technicznymi. Dostępne wymiary całej kolekcji to 33x66 cm i 33x33 cm. Kolekcja jest podzielona na model Tecno i Titania, główna różnica modeli polega na wyższych parametrach technicznych modelu Titania. Posiada on matową powierzchnie i klasę ścieralności IV jak i powierzchnie antypoślizgową R11, natomiast model Tecno ma powierzchnie satynową, klasę ścieralności II a powierzchnie antypoślizgową R9. Oba modele można stosować wewnątrz na ścianach czy podłodze jak i na zewnątrz gdyż są mrozoodporne, jednak wyższe parametry techniczne sugerują użycia Titania na zewnątrz. Dostępne są cztery kolory płytek Tecno i Titania: Beige, Cream Blanco i Gris.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij