Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Velvet Stone

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Velvet Stone

Kolekcja Velvet to płytki gresowa imitująca marmur czy kamień o satynowej powierzchni. Kolekcja dostępna w ofercie Ape Łazienki to płytki o gładkiej powierzchni w wymiarach 66x66 cm w modnych naturalnych kolorach beżu, brązu i odcieniach szarości z delikatym użyleniem bieli, brązu i szarości. Kafle na podkładzie gresowym mogą znaleźć zastosowanie na ścianach i podłogach różnorodnych pomieszczeń zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a cała kolekcja Scala doskonale komponuje się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Świetnie dopasowuje się do stylów prostych, minimalistycznych. Dostępne kolory to Velvet Cream, Velvet Silver, Velvet Stone i Velvet Taupe.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij