Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Alba

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Alba

Kolekcja Alba to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek gładkich matowych wyprodukowanych z gresu w kolorach beżu i brązu. Generalnie możemy wszystkie płytki gresowe stosować na podłodze i na ścianie wewnątrz i na zewnątrz. Kolekcja jest wykonana z rektyfikowanymi krawędziami i z klasą ścieralności R10 i R11, co czyni ich idealnym produktem do stosowania na zewnątrz. Każdy produkt posiada odpowiedni oznaczenie jak i gdzie należy go stosować. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w szerokiej gamie formatów 20x120cm, 30x30cm, 30x60cm, 30x90cm, 60x60cm i 60x120cm. Na kolekcję składają się płytek w kolorze brązowym i beżowym z przebarwieniami i użyleniem co ma podkreślać naturalny wygląd kamienia. Kafle Alba to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dodatkowym produktem w tej kolekcji to Alba Roble płytki imitujące deski w ciepłym miodowym kolorze, które posiadają również powierzchnie antypoślizgową. Dostępne kolory to: Alba Roble, Alba Arena, Alba Blanco, Alba Greige, Alba Arena Struttura Walltone 3D, Alba Greige Struttura Walltone 3D, Alba Decoro Talbot, Alba Mosaici Blanco, Alba Mosaici Greige i Alba Mosaici Arena.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij