Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Chevron

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Chevron

Kolekcja Chevron to kolekcja płytek gresowych o matowej powierzchni imitujących kamień. Powierzchni płytki w małe kawałki kamienia przypomina mozaikę układaną w jodełkę, różne rozmiary i grubości kamieni optycznie tworzą trójwymiarowy wygład. Płytki o wymiarze 44x44 cm dostępne są w pięciu kolorach białym, brązowym, szarym, czarnym i wielobarwnym ocean. Płytki gresowe są mrozoodporne, posiadają matową powierzchnie i możemy je stosować na ścianie czy elewacji. Kafle Chevron to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie i strukturze, które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i  publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory: Chevron White, Chevron Grey, Chevron Brown, Chevron Black i Chevron Ocean.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij