Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Delta

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Delta

Płytki z kolekcji Delta to kafle gresowe trójwymiarowe o ciekawej kompozycji elementów które tworzą płytkę z mniejszych kwadratów, które wizualnie wyróżniają się subtelnym ruchem z nachylonych elementów, o nierównej powierzchni, dodatkowo ten wyjątkowy efekt wzmacnia wykończenie powierzchni i kolorystyka nadając płytkom z tej kolekcji wyjątkowego charakteru. Są to płytki ścienne oferowane w formacie 33x33 w kolorach białym, czarnym, złotym i antracytowym. Kafle Delta w kolorach białym i czarnym oferowane są w wersji matowej a płytki w kolorach złotym i antracytowym posiadają powierzchnię połyskujacą. Na kolekcję tą składają się płytki  Delta White, Delta Negro, Delta Oro i Delta Antracite. Są to płytki gresowe na ścianę o ciekawej strukturze, łatwe do utrzymania w czystości i odporne na działanie środków chemicznych. Wszystkie te cechy powodują że jest to ciekawa propozycja płytek do kuchni, kafli do łazienki czy płytek ściennych np. do salonu jako element dekoracyjny aranżacji wnętrza. Płytki te wspaniale komponują się z marmurem, kamieniem, czy w nowoczesnym ujęciu z metalem lub np szkłem. Są to płytki gresowe mrozoodporne, które mogą stanowić ciekawą propozycję aranżacji elewacji, altany, tarasu czy balkonu. Dzięki klasycznemu rozmiarowi i formatowi płytki stanowią ciekawe rozwiązanie w pomieszczeniach małych jak i dużych.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki na kominek, płytki na elewację.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij