Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Eclettica

Ilość: 43

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 43

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Eclettica

Kolekcja Eclettica to płytki ścienne produkowane na białym podkładzie. Kolor powraca i odgrywa główną rolę w designerskich pomieszczeniach za sprawą Eclettica – kolekcji ceramicznych płytek ściennych w dużym formacie 40x120 cm i 120x120cm, jak i średniego formatu mozaiki 40x40cm. Cała kolekcja wyróżnia się wibrującą energią ośmiu kolorów jednolitych inspirowanych najbardziej oryginalnymi i innowacyjnymi trendami świata mody tworzy paletę dodatkowo wzbogaconą gamą struktur 3D, żywymi dekorami, mozaiką i elegancką metalową listwą. Pozwalają one stylowo urządzić przestrzeń mieszkalną, dobierając ton najlepiej pasujący do osobowości. W palecie kolorów spotkamy Eclettica Rose, Eclettica Purple, Eclettica Taupe, Eclettica Cream, Eclettica Anthracite, Eclettica Sage, Eclettica Blue i Eclettica White. Szczególnie pięknymi dekorami to strukturalne płytki w kolorze złotym "Bronze" Eclettica Struttura Diamond 3D i Eclettica Struttura Wave 3D.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij