Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Eclettica

Ilość: 43

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 43

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Eclettica

Kolekcja Eclettica to płytki ścienne produkowane na białym podkładzie. Kolor powraca i odgrywa główną rolę w designerskich pomieszczeniach za sprawą Eclettica – kolekcji ceramicznych płytek ściennych w dużym formacie 40x120 cm i 120x120cm, jak i średniego formatu mozaiki 40x40cm. Cała kolekcja wyróżnia się wibrującą energią ośmiu kolorów jednolitych inspirowanych najbardziej oryginalnymi i innowacyjnymi trendami świata mody tworzy paletę dodatkowo wzbogaconą gamą struktur 3D, żywymi dekorami, mozaiką i elegancką metalową listwą. Pozwalają one stylowo urządzić przestrzeń mieszkalną, dobierając ton najlepiej pasujący do osobowości. W palecie kolorów spotkamy Eclettica Rose, Eclettica Purple, Eclettica Taupe, Eclettica Cream, Eclettica Anthracite, Eclettica Sage, Eclettica Blue i Eclettica White. Szczególnie pięknymi dekorami to strukturalne płytki w kolorze złotym "Bronze" Eclettica Struttura Diamond 3D i Eclettica Struttura Wave 3D.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij