Menu

Kategorie

Kolekcja Harlequin

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Harlequin

Odzyskaliśmy kolejny klasyk ceramicznego wzornictwa, spłaszczony sześciokąt ze stylowym konturem. Harlequin to kolekcja z całym urokiem tradycyjnej ceramiki, ale która kryje w sobie dziką stronę, dzięki płytce dekoracyjnej, które całkowicie zmieniają efekt aranżacji wnętrza inspirowanej dżunglą. Płytki ścienne produkowane na białym podkładzie o błyszczącym wykończeniu oferowane są w ośmiu pięknych kolorach. Łazienki i kuchnie to dwie z najbardziej odpowiednich przestrzeni do swobodnego eksperymentowania z kształtami i kolorami, naturalność jej kształtu i połysk tworzą idealne połączenie, tworząc subtelny i elegancki element, który wraz z pięknymi pudrowymi tonami wnosi ciszę i spokój do każdej przestrzeni. Płytki te pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Dostępne rozmiary płytek to 10x20 cm w kolorach: Harlequin Sky, Harlequin White, Harlequin Pink, Harlequin Navy, Harlequin Dark Green, Harlequin Graphite, Harlequin Grey i Curazao White Mix.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij