Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Loop

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Loop

Inspirowana modelami architektonicznymi i technologią 3D kolekcja Loop potrafi przekształcić tradycyjne pojęcie ceramiki. Jej trójwymiarowe projekty generują efekty optyczne, które zmieniają się w zależności od oświetlenia i padania światła. Minimalistyczna i współczesna płaskorzeźba pozwala z prostotą i urokiem ozdobić wszystkie rodzaje wnętrz oraz oferuje dużą wszechstronność w jej rozmieszczeniu. Oprócz trójwymiarowej płytki Loop oferujemy w tej kolekcji również klasyczne kafle o gładkiej powierzchni Smooth. Wszystkie modele z kolekcji Loop oferowane są w formacie 6,3x25 cm i posiadają matowe wykończenie. Płytki Loop pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy następujące modele produkowane na białym podkładzie: Loop White, Loop Pimice, Loop Woad, Loop Sap, Loop Terracota, Loop Night, Smooth White, Smooth Pimice, Smooth Woad, Smooth Sap, Smooth Terracota i Smooth Night.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki o przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki do sklepów, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij