Menu

Kategorie

Kolekcja Bohemian

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bohemian

Seria Bohemian to jedna z najciekawszych kolekcji w ofercie fabryki Aparici. Przetarcia imitujące metalizowane cienie, zamierzony efekt postarzania dają efekt imitacji zabytkowych gobelinów. Tak więc nazwa kolekcji Bohemian w pełni odzwierciedla zamysł twórców tej kolekcji. Gresy z kolekcji Bohemian to połączenie stonowanych kolorów i estetyki retro. W kolekcji są dostępne także płytki w kształcie heksagonalnym. Kolekcja posiada 26 zmiennych wzorów, które pakowane są losowo w przypadku płytek w formacie 50x100 a 32 w przypadku 60x60 cm. Kafle te dzięki kolorystyce, strukturze i wzornictwu można łączyć z płytkami białymi, imitującymi drewno czy różnymi odcieniami szarości. Bohemian dzięki zastosowaniu podkładu gresowego może być układany zarówno wewnątrz mieszkania, domu, biura jak i na tarasie, balkonie, a nawet może stanowić element elewacji dzięki temu że jest płytką mrozoodporną. Dostępne kolory z serii Bohemian Blue, Sand i Blend.

 Zastosowanie - płytki gresowe - płytki podłogowe i płytki ścienne: płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do salonu, płytki do altanki, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij