Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Shabo

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Shabo

Kolekcja Shabo to hiszpańskie płytki gresowe o matowej powierzchni, to produkt dla tych, którzy cenią połączenie kolorów z graficznymi wzorami. Kolekcja o nietypowych worach geometrycznych w połączeniu pastelową kolorystyką jest nową propozycją płytek podłogowych. Dekory są niepowtarzalne w swoim rodzaju i uzupełniają się białą płytka Shabo Base. Jest to kolekcja produkowana z gresu, cechuje się mrozoodpornością i antypoślizgową powierzchni R10. Posiada uniwersalne zastosowanie czy na podłodze lub na ścianie wewnątrz a nawet na zewnątrz kreatywność nie zna granic. Kafle Shabo charakteryzują się szarą kolorystyką i formatem 22,3x22,3 cm. Dostępne kolory to: Shabo Topacio, Shabo Zircon, Shabo Jaspe i Shabo Base.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij