Menu

Kategorie

Kolekcja Albufera

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Albufera

Albufera to kolekcja w modnych odsłonach z geometrycznymi i roślinnymi wzorami, kształtem przypominająca spłaszczony sześciokąt. Płytka kolorystycznie utrzymana w barwach bieli, niebieskiego z dodatkami żółtego i zieleni. Powierzchna glazury posiada efekt postarzenia z przetarciami, powodujący że płytki wyglądają na bardzo stare jednak nadaje im to dodatkowego uroku. Kolekcja pochodząca z fabryki Codicer na podkładzie gresowym jest mrozoodporna i nadaje się do ułożenia zarówno na ścianie jak i na podłodze. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem i antypoślizgową powierzchnią daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym i estetycznym. Kafle tej kolekcji można łączyć z jednobarwnymi płytkami modelu Kayak 17x33 cm np. Kayak Rosso w kolorze przypominający terakotę. Łączenie kolekcji pozwala na układanie ciekawych układów, stwarza wiele możliwości, które pozwalają wyeksponować płytkę dekoracyjną Albufera Kayak nadającej akcentu. 

Kolekcja Albufera to płytki gresowe do wnętrz mieszkalnych typu łazienka czy kuchnia jak i do pomieszczeń użytkowych, typu biura, restauracje, kawiarnie czy hotele, oraz na zewnątrz na taras, balkon czy chodnik.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij