Menu

Kategorie

Kolekcja Basic Kayak.

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Basic Kayak.

Płytki gresowe Basic Kayak 17x33, to kolekcja hiszpańskich płytek monokolorów z oferty fabryki Codicer 95. Znajdziemy tu trzy wersje kolorystyczne kafli sześciokątnych, najbardziej klasyczne i ponadczasowe czyli białe, szarość i czerń. Są to płytki o satynowej i gładkiej powierzchni, eleganckie jednocześnie bardzo nowoczesne. Bardzo uniwersalna oferta hiszpańskich kafli gresowych o bardzo szerokim spektrum zastosowania. Możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Płytki produkowane są na gresowym podkładzie, są mrozoodporne, dzięki temu daje nam to możliwość ułożenia tych płytek na tarasie, elewacji czy balkonie. Płytki z kolekcji Basic Kayak mają bardzo klasyczny design, możemy je wykorzystać jako płytki łazienkowe, płytki ścienne, płytki do salonu czy jako płytki kuchenne. Można je łączyć z drewnem, szkłem, elementami stalowymi tworząc ciekawe i ponadczasowe aranżacje. Bardzo uniwersalny charakter pozwala na ich wykorzystanie zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych, industrialnych czy minimalistycznych. Są to małe płytki produkowane w formacie 17x33 które można łączyć z płytkami Basic Hex 22x25 i Basic 25x25. Producent stworzył kolekcje na którą składa sie Basic White Kayak 17x33, Basic Silver Kayak 17x33, Basic Black Kayak 17x33.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do wiatrołapu, płytki na taras, płytki balkonowe, płytki na elewację.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij